Najlepsza wanienka z przewijakiem / Ranking

0
91

Ranking najlepszych wanienek z przewijakiem

Wanienka do kąpieli z przewijakiem to wygodne akcesorium sprytnie organizujące zabiegi pielęgnacyjne niemowlaka. W jednym miejscu mamy wanienkę, na którą możemy jedna ręką nałożyć stabilną półkę-przewijak. Sprawdź nasz ranking:

W ten sposób oszczędzamy miejsce w łazience, nie musimy przenosić rozgrzanego po kąpieli dziecka między pomieszczeniami, a wszystkie potrzebne kosmetyki możemy ustawić na znajdujących się zazwyczaj po wanienką półkach. Proste i wygodne.

Jeśli Jesteśmy przekonane do jej zakupu, przeczytajmy kilka wskazówek dotyczących tego:

Jak wybrać wygodną wanienkę z przewijakiem do kąpieli niemowlaka?

Przed zakupem wanienki z przewijakiem powinniśmy zwrócić uwagę na:

  • wysokość mebla – dostosowujemy ją do naszego wzrostu. Waha się od 90 do 110 cm, jeśli model nie ma kółek zwykle można ja trzystopniowo regulować.
  • mobilność wanienki z przewijakiem – modele na kółkach dla większej wygody możemy wysunąć podczas kąpieli na środek łazienki i przesunąć pod ścianę, gdy jej nie używamy
  • wielkość samej wanienki – większa wcale nie znaczy lepsza, już półroczne dziecko lubi kąpiele na siedząco, lepiej zainwestować w jakość wykonania
  • czy wanienka ma korek i wąż odpływowy – oszczędzimy sobie dźwigania pełnej wody wanienki w celu opróżnienia
  • czy mechanizm wysuwania i mocowania przewijaka jest wygodny i płynny, czy możemy nałożyć przewijak jedną ręką (zakładając, że w drugiej będziemy trzymać dziecko)
  • czy posiada antypoślizgowe nakładki na nóżkach

Nie zaszkodzi także zajrzeć do rankingu wanienek z przewijakiem, aby podejrzeć, a później rozważyć modele, które szczególnie wpadną nam w oko.

Gdzie kupić wanienkę z przewijakiem?

Znajdziemy ją w ofercie producentów takich jak: Babyland, Bebe Comfort, Cam Volare, Cambio, Chicco, Clamaro, Jane, Primi Songi.

Ile kosztuje wanienka z przewijakiem – ceny

Cena za wanienkę z przewijakiem waha się od 300 do 500 zł

Wanienka z przewijakiem nie jest obowiązkowa na liście wyprawki niemowlęcej. Z pewnością jednak bardzo ułatwi zorganizowanie życia z niemowlakiem. Ci, którzy ją mają – zdecydowanie chwalą sobie to rozwiązanie i szczerze polecają. Jak sądzisz, przyda Ci się?

Najlepsza wanienka z przewijakiem
Jaka wanienka z przewijakiem najlepsza? Ranking, opinie i cena

Dodaj swoją opinie lub recenzję

Please enter your comment!
Please enter your name here