Najlepsze lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie

1
1406

Ranking lusterek do obserwacji dziecka w samochodzie

Lusterko do obserwacji dziecka to w samochodzie niezbędne akcesorium. Dzięki niemu kierowca może być spokojny o to, co robi maluch i nie musi odwracać wzroku od drogi, by szybko sprawdzić, czy wszystko u niego w porządku. W sklepach znajdziemy wiele różnych modeli lusterek, dlatego tutaj przedstawiamy kilka najważniejszych cech, na które warto zwrócić uwagę, wybierając dobre lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie.

Jakie lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie wybrać i kupić?

Co trzeba wiedzieć, wybierając dobre lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie? W sklepach znajdziemy lusterka o dwóch sposobach montażu (o czym za chwilę). Ponadto, lusterka takie mogą mieć różne wymiary i większość z nich wyposażona jest w dodatkowe funkcje.

Dwa rodzaje montażu lusterek do obserwacji dziecka w samochodzie
Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie może być montowane na przedniej szybie, tuż pod lusterkiem wstecznym (przy pomocy przyssawki). Rzut oka wystarczy, by stwierdzić, czy z maluszkiem siedzącym z tyłu w foteliku ustawionym przodem wszystko w porządku. Drugi rodzaj lusterek służy do obserwacji dziecka siedzącego w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy. Mocuje się je do zagłówka na tylnym siedzeniu i ustawia tak, by kierowca widział w nim dziecko.

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie
Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie

Wymiary lusterek do obserwacji dziecka w samochodzie
Lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie mogą mieć różne wymiary, a tu podajemy kilka przykładowych: 29 x 19 cm, 21 x 19 cm, 12 x 8 cm, 24 x 17,5 cm.

Przydatne funkcje w lusterkach do obserwacji dziecka w samochodzie
Dobre lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie mogą być wyposażone w takie funkcje jak bezstopniowa regulacja kąta pochylenia, funkcja ustawiania we wszystkie strony czy też możliwość odpięcia samego lusterka.

Recenzje i opinie o lusterkach do obserwacji dziecka w samochodzie

Chcesz się podzielić opinią o lusterkach do obserwacji dziecka w samochodzie? Doskonale! Zapraszamy do zamieszczania swoich spostrzeżeń i recenzji w komentarzach.

Gdzie kupić lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie? Lista producentów

Lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie można znaleźć w ofercie takich producentów jak BeSafe, Romer, DreamBaby czy Chicco.

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie
Jakie Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie najlepsze? Ranking, opinie i cena

1 opinia

  1. Korzystam z lusterka do obserwacji dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy. Bardzo fajna sprawa, bo maluszek siedzi z tyłu, a ja wiem, co robi. Jako kierowca widzę go w lusterku wstecznym, a jako pasażer rozkładam ochronę przeciwsłoneczną, na której jest zamontowane malutkie lusterko, i też wszystko dobrze widzę.
    Wiem z doświadczenia, że cena lusterka do obserwacji dziecka ma duże znaczenie. Najpierw mieliśmy takie tanie i ono kiepsko się trzymało, później dodano nam w sklepie jako gratis do fotelika takie za 100zł. Siedzi jak wmurowane.

Dodaj swoją opinie lub recenzję

Please enter your comment!
Please enter your name here